Historie společnosti Chicago Pneumatic

Společnost Chicago Pneumatic byla založena před 100 lety, mužem, který viděl, že je potřeba zaplnit určitý prostor na trhu. Chicago Pneumatic má bohatou historii stálého hledání nových způsobů tak, aby vyšla vstříc potřebám svých zákazníků dnes i zítra.

V roce 1889 si John W.Duntley uvědomil, že by stavební dělníci všeobecně potřebovali různá nářadí, které ještě v té době nebyly dostupné. Založil firmu Chicago Pneumatic Tools Company a vydal se na dlouholetou misi, aby poskytl různým firmám a odvětvím průmyslu nářadí, které potřebovaly k zajištění úspěchu na trhu.

V průběhu let Duntley vybudoval firmu díky inovacím výrobků, a vždy dbal zejména na jejich kvalitu a spolehlivost. Jméno Chicago Pneumatic se stalo známým a dělníci z celého světa si ho oblíbili díky trvanlivému a hlavně spolehlivému nářadí, které jim zjednodušovalo práci a bylo navrženo tak, aby vyhovovalo jejich specifickým potřebám.

Dnes je Chicago Pneumatic globální značkou, která nabízí výrobky pro téměř všechna průmyslová odvětví a bezpočet aplikací. A my jsme hrdí na to, že můžeme říct, že Chicago Pneumatic znamená spolehlivost, trvanlivost a hodnotu pro zákazníka.

Stavět na úspěchu

Ať už udržujete flotilu kamiónů a nebo vyrábíte větrné mlýny, vaše zkušenost s našimi kompresory, nářadím a příslušenstvím jsou klíčem k vývoji našich výrobků a dalším úspěchům. Našim posláním je udržet vaši produktivitu za všech okolností.

Petr Jurníček
U stadionu 4, 690 02 Břeclav
Tel.: +420 602 507 537

Chicago Pneumatic © 2012, 2024 - všechna práva vyhrazena
Úvodní strana | Mapa stránek