Šroubové kompresory

Kompresory  řady CPC CPD

Kompresory řady CPC CPD

Kompresory řízené řemenový převodem vhodné pro velká zařízení, aby vyhovovaly Vašim potřebám. Kompaktní, snadno se instalují a udržují, navrženy s velkým důrazem na kvalitu a robustnost.

Kompresory CPM série

Kompresory CPM série

Kompresory ideální pro pneuservisy, údržbářské práce, opravny nebo lakovny. Řada CPM nabízí kompletní jednotku sušičem tlakového vzduchu a vzdušníkem až 500l.

Kompresory CPVR CPVS série

Kompresory CPVR CPVS série

Kompresory řady CPVR-CPVS poskytují čistý a suchý vzduch vhodný i pro nejnáročnější aplikace. Žádná vlhkost, pevné a kapalné částice, které ohrožují nebo mohou poškodit pneumatická zařízení.

Kompresory CPVS série

Kompresory CPVS série

Řada CPVS patří mezi frekvenčně řízené kompresory a poskytují tak vysoce kvalitní stlačený vzduch a úsporu elektrické energie. Jsou vhodné pro široký rozsah průmyslových aplikací.

Kompresory řady CPA CPB

Kompresory řady CPA CPB

Řada CPA a CPB poskytuje suchy a čistý vzduchu vhodný i pro nejnáročnější aplikace. Žádná vlhkost, pevné a kapalné částice, které ohrožují nebo mohou poškodit pneumatické nářadí.

Kompresory série CPE CPF CPG

Kompresory série CPE CPF CPG

Kompresory s vysoce účinným chlazením pro zvýšení životnosti jednotlivých komponentů. Vhodné do vysoce náročných průmyslových odvětví.

Petr Jurníček
U stadionu 4, 690 02 Břeclav
Tel.: +420 602 507 537

Chicago Pneumatic © 2012, 2024 - všechna práva vyhrazena
Úvodní strana | Mapa stránek